Zawartość

[custom_frame_left]MiniMini[/custom_frame_left]
Zdaniem polskich matek stacja MiniMini jest najlepszym kanałem dziecięcym – wynika z badań przeprowadzonych w drugim kwartale 2010 roku przez firmę 4P Research Mix na zlecenie CANAL+ Cyfrowy.

MiniMini jest zdecydowanie najlepszym kanałem dziecięcym spośród wszystkich stacji dla najmłodszych oferowanych na polskim rynku – takiej odpowiedzi udzieliło 36 proc. uczestniczek badania przeprowadzonego przez firmę 4P Research Mix na reprezentatywnej grupie 609 matek. Dla 34 proc. matek istotne jest, że MiniMini to lokalny – polski brand. Stacja może poszczycić się również najwyższą znajomością marki – na poziomie 75 proc.

– Zaufanie, jakim obdarzają nas rodzice i opiekunowie to dla całego zespołu MiniMini powód do dumy, ale też motywacja, aby kanał wciąż rozwijać. Cieszy nas tak ogromna popularność i rozpoznawalność marki, a także to, że bezpieczny kontent oraz walor edukacyjny naszych programów są jednymi z ważniejszych wyróżników naszej stacji – mówi Jolanta Adamowicz, Dyrektor kanałów MiniMini oraz ZigZap/Hyper.

Dla 44 proc. matek możliwość odbierania MiniMini jest ważna przy wyborze płatnej telewizji. Zdaniem 75 proc. badanych stacja jest bezpieczna, a emitowane w niej programy pozbawione przemocy. Mamy cenią MiniMini również za to, że przekazuje dzieciom pozytywne wzorce zachowań, pomaga poznawać świat oraz jest dostosowana do wieku maluchów.

MiniMini jest również najpopularniejszym kanałem dla dzieci dostępnym w hotelach. Aby odbierać kanał MiniMini należy podpisać umowę z Canal+ na dystrybucję w hotelu. Należy też zadbać aby stacja czołowa była wyposażona w gniazdo CI na moduł dekodujący CAM. Alternatywą jest skorzystanie z odbiornika satelitarnego oraz modulattora sygnału TV .

Źródło: minimini.pl

Print Friendly, PDF & Email