Zawartość

Produkowane przez spółkę CANAL+ Cyfrowy kanały premium CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Sport oraz tematyczne: ale kino+, PLANETE+, teleTOON+ i MiniMini+ w ponad 50 hotelach Grupy Hotelowej Orbis.
[quote_right]
Jeżeli chcielibyście Państwo retransmitować kanały Canal+ w swoim hotelu, prosimy o kontakt z autoryzowanym przedstawicielem Canal+ dla hoteli firmą Acentic sp. z o.o. tel. 71 371 87 01, biuro@acentic.pl
[/quote_right]

CANAL+ Cyfrowy podpisał umowę z Grupą Hotelową Orbis, dzięki której kanały produkowane przez Spółkę oglądać można w 10.500 pokojach hotelowych Grupy na terenie całego kraju. Klienci uzyskają dostęp do unikalnego zestawu programów filmowo-sportowych, dokumentalnych i dziecięcych nadawanych przez: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, ale kino+, PLANETE+, teleTOON+ i MiniMini+. W ramach porozumienia CANAL+ Cyfrowy udostępni także kanały innych nadawców (m.in. BBC World, CNN, France 24, RTL, Trace TV).

Grupa Hotelowa Orbis jest największą siecią hoteli w Polsce i Europie Środkowej, skupiającą blisko 60 hoteli, zlokalizowanych w 24 miastach w Polsce oraz w Wilnie na Litwie. Hotele Grupy oferują kompleksową obsługę ruchu biznesowego oraz turystycznego. Działają pod znanymi na świecie markami należącymi do firmy Accor: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Etap, a także pod polską marką Orbis Hotels.

Żródło: Canal+ Cyfrowy

Print Friendly, PDF & Email