Chcesz kupić stację czołową do hotelu? – skorzystaj z jesiennej promocji IKUSI

Zawartość

ikusi-class-a-01
IKUSI – europejski producent urządzeń do odbioru i retransmisji sygnału telewizyjnego, wprowadził jesienną promocję na wybrane produkty z linii stacji czołowych ClassA.


Promocją objęte są:

  • transmodulator DVB-S/S2 CI – DVB-T – MTI-900 – 1680 zł netto
  • transmodulator DVB-S/S2 – DVB-T – MTI-800 – 1270 zł netto
  • zasilacz CFP-900 + BAS-700 – 835 zł netto

MTI-800
Transmodulator MTI-800 służy do odbioru niekodowanych programów satelitarnych w standardzie SD i HD MPEG 4 i retransmisji w standardzie DVB-T.

mti-900Transmodulator MTI-900 wyposażony jest dodatkowo w gniazdo CI na moduły CAM i doskonale nadaje się do odbioru m.in. programów Canal+ lub TVN, zwłaszcza TVN24, które po ostatnich zmianach w sposobie nadawania, nie mogą być już odbierane na starych urządzeniach pracujących w standardzie DVB-S(QPSK)/MPEG2.

Poniżej przykładowa lista kanałów satelitarnych, możliwych do odbioru przy konfiguracji stacji opartej o jeden moduł MTI-900 i jeden moduł MTI-800. Kanały te stanowią doskonałe uzupełnienie oferty Naziemnej Telewizji Cyfrowej o kanały obcojęzyczne (angielski, francuski, niemiecki) oraz tematyczne kanały premium grupy TVN.

TVN 24
TVN Biznes i Świat
TVN Meteo Active
TVN Style
TVN Turbo

BBC World
Bloomberg Europe
TV 5 Monde
Servus TV
Deluxe Music
Viva Germany
Deutsches Music Fernsehen
Nickelodeon Germany
Comedy Central Germany

Koszt takiej stacji wraz z dodatkowym, profesjonalnym modułem CAM do odbioru programów TVN wynosi tylko 4185 zł netto.
Stacja może być rozbudowywana o takie same lub inne moduły z bogatej oferty IKUSI dla stacji ClassA. Na przykład, przy zastosowaniu modułów HTL-TT2 możliwa jest zamiana kompresji MPEG4 na MPEG2 i odbiór programów na starszych telewizorach nie wyposażonych w dekoder MPEG4. Zobacz także: Mpeg 4 w telewizorach z Mpeg 2 – to proste, dzięki nowemu rozwiązaniu IKUSI

Dzięki promocji cenowej oraz sprawnemu serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu, urządzenia IKUSI stanowią atrakcyjną alternatywę dla dostępnych na rynku, urządzeń niższej klasy, często z niesprawnie działającym serwisem gwarancyjnym lub nawet całkowicie go pozbawionego.

Karty katalogowe:
MTI-900
MTI-800

Promocja trwa do 5 grudnia 2016 lub do wyczerpania zapasów.
Podane ceny dotyczą samych urządzeń i nie uwzględniają kosztów montażu i programowania stacji.

Więcej informacji i zamówienia:

Piotr Morawski tel. 794 985 434 lub wyślij email.

Print Friendly, PDF & Email