O Firmie

Telewizjadlahoteli.pl prowadzona jest przez firmę Acentic sp. z o.o. – lidera w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii w dziedzinie multimediów i telewizji hotelowej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Czy wiesz, że firma Acentic jako pierwsza na świecie zainstalowała hotelowy system PAY TV? Zrobiliśmy to już na początku lat 80-tych ubiegłego wieku. Od tej pory pozostajemy w światowej czołówce producentów i dostawców hotelowych systemów telewizji interaktywnej i multimediów.


Kompleksowo zajmujemy się wszystkimi instalacjami niskoprądowymi, internetem, telewizją i multimediami dla branży hotelarskiej oraz w budynkach mieszkaniowych i użyteczności publicznej.

  • Nasze usługi świadczymy zarówno w dużych obiektach hotelowych i sanatoryjnych, jak i w małych i średnich hotelach i pensjonatach
  • Współpracujemy i aktywnie uczestniczymy w rozwoju urządzeń największych producentów sprzętu dedykowanego dla hoteli i obiektów sanatoryjnych – m.in. GSS Grundig SAT Systems, Handlink, LG, Philips, Samsung, BenQ, Ruckus, Juniper i wielu innych.
  • Współpracujemy z klientami od fazy projektowania aż do zakończenia budowy obiektu – od projektu do realizacji.
  • Zapewniamy doradztwo techniczne, jak i wszelkie modernizacje dla obiektów już istniejących.
  • Przeprowadzamy okresowe przeglądy instalacji teletechnicznych i multimedialnych, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania systemów będących pod naszą opieką.
  • Poprzez całodobową telefoniczną linię Pomocy Technicznej, jesteśmy w stanie pomagać i doradzać naszym klientom bez względu na porę dnia.
  • Nasze procedury pozwalają nam z dumą podkreślać, że hotele decydujące się na współpracę z nami, mogą być pewne naszego najwyższego profesjonalizmu oraz na współpracę z partnerem, który stale stara się słuchać wszelkich uwag.
  • Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę techniczną – inżynierów i techników z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym.
  • Ze względu na szeroki wachlarz ofert, jak i dużą ilość możliwych konfiguracji każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, dzięki czemu otrzymują Państwo maksymalnie funkcjonalne rozwiązania, zrealizowane pod kątem potrzeb Państwa i Państwa gości.
  • Zapewniamy serwis na terenie całego kraju i w Europie.

acentic
Kontakt:

Acentic sp.z o.o.
Boguszowska 76a
54-046 Wrocław

Twój techniczny doradca: inż. Piotr Morawski +48 794 985 434
fax: +48 71 371 87 00
info@telewizjadlahoteli.pl; www.acentic.com