GSS.lamina nowoczesna stacja czołowa IPTV dla hoteli

GS.Lamina
GSS.lamina to nowa seria stacji czołowych przeznaczonych do montażu w szafach 19″ zaprezentowana przez GSS Grundig SAT Systems GmbH. Wysokość stacji wynosi zaledwie 1U. Obecnie dostępne są dwa modele: STS 1932 IPM oraz STS 1916 IPM.

Intuicyjny interfejs użytkownika

GSS.lamina zarządzana jest poprzez intuicyjny interface HTML. Korzystając z połączenia OpenVPN użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcji stacji, praktycznie z dowolnego urządzenia – komputer PC, notebook, tablet, smartfon…

Stacja dostępna jest obecnie w dwóch wersjach. Wersja STS 1932 IPM posiada osiem wejść sygnałowych i 32 tunery DVB-S2. Sygnał konwertowany jest na ​​32 MPTS. Jeśli to konieczne, osiem wejść fizycznych można rozszerzyć przez podłączenie Multiswitcha Unicable II do 32 wejść. Jest to szczególnie przydatne w przypadku odbioru wielu satelitów.

STS 1916 IPM posiada cztery wejścia sygnałowe dla 16 tunerów DVB-S2 i konwertuje sygnały do ​​16 MPTS. Również w tym stacji czołowej cztery wejścia fizyczne można rozszerzyć przez podłączenie Multiswitche Unicable II.

Oba modele GSS.lamina mają wbudowany filtr programów, który pozwala swobodnie i łatwo uporządkować listę odbieranych programów. Dzięki funkcji Transport Stream Processing można modyfikować, wiele parametrów np. Network Information Table (NIT) i LCN.

Więcej informacji wkrótce.

Piotr Morawski
tel. +48  794 985 434

info@telewizjadlahoteli.pl