IKUSI FLOW – pierwsza inteligentna stacja czołowa dla hoteli

ikusi-flow-02

Znana na polskim rynku, hiszpańska firma IKUSI zaprezentowała pierwszą, naprawdę inteligentną stację czołową – IKUSI FLOW. W przypadku tej nowatorskiej stacji, określenie “prawdziwa platforma do zarządzania treścią” nie będzie przesadą. Platforma, która udostępnia możliwości, dzięki którym menedżerowie mogą skupić się na doborze treści, a nie na parametrach technicznych i specjalistycznej obsłudze serwisowej.ikusi-flow-01
Sygnał telewizyjny, dostarczony za pomocą praktycznie dowolnego medium – kablem, światłowodem, z satelity czy z anteny naziemnej – niezależnie od rodzaju wejścia, dzięki IKUSI FLOW, w dowolnym układzie wyjściowym, zostanie automatycznie przekształcony w sygnał IPTV, DVB-T czy DVB-C. Pozostaje jedynie zdecydować, który kanał telewizyjny, które wydarzenie sportowe albo po prostu – co chcą oglądać goście w hotelu – stacja czołowa IKUSI FLOW zadba o całą stronę techniczną!
ikusi-flow-03
Stacja IKUSI FLOW może być zarządzana za pomocą notebooka czy zwykłego tabletu lub smartfonu, praktycznie z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Więcej informacji:

Piotr Morawski
tel. 794 985 434

info@telewizjadlahoteli.pl