Nowe telewizory hotelowe Philips z wbudowanym Chromecast

Philips Professional Display Solutions (Philips PDS) wprowadza na rynek gamę monitorów MediaSuite z wbudowanym Chromecastem, a także pełny dostęp do Google Play Store. Każdy z nowych modeli jest wyposażony w system Philips Professional Display Solutions oparty na systemie Android.

Nowe produkty MediaSuite zostaną zaprezentowane na stoisku Philips PDS, stoisko 10-K170, na ISE 2019 w tym tygodniu.

Nowa seria MediaSuite firmy Philips PDS obejmuje siedem modeli w dwóch seriach, jedną dla wersji FHD i – po raz pierwszy – z serii o wydajności UHD. Seria HFL6014U UHD jest dostępna w wersjach 43 “, 50”, 55 “i 65” ze smukłymi, srebrnymi ramkami i obrotowym stojakiem. Seria HFL5014 FHD jest dostępna w kolorze czarnym w rozmiarach 32 “, 43” i 50 “.

Wbudowana funkcja Chromecasta oferuje klientom, instalatorom i gościom połączenie między telewizorami MediaSuite i dowolnym kompatybilnym urządzeniem, bez konieczności pobierania dodatkowych aplikacji lub logowania. Pełny dostęp do treści na własnym urządzeniu, przesyłanie ich do telewizora w pokoju hotelowym oraz dostęp do Google Play Store – dzięki tysiącom kompatybilnych aplikacji, w tym dużym serwisom, takim jak YouTube, Deezer i Spotify, a także lokalnym wiadomościom, pogodzie i informacji o ruchu drogowym .