Videowall w hotelu

Videowall, ściana zbudowana z wyświetlaczy LCD, to innowacyjne rozwiązanie multimedialne, które może znacząco wpłynąć na poziom rozrywki, jaki oferujesz gościom oraz poszerzyć usługi twojego hotelu. Ściany wideo ułatwiają rozwój hotelu i prowadzenie różnorodnych wydarzeń na jego terenie.

Przy monitorach bezszwowych zapewnianie gościom rozrywki jest łatwe. Emisja meczu na żywo dla wszystkich zainteresowanych? Żaden problem. Zaopatrzenie obiektu w ścianę wideo pozwala na wykorzystanie wszelkich eventów sportowych czy kulturalnych.  Odtwarzanie mistrzostw świata, koncertów, a może nawet wydarzeń ze świata polityki jest w zasięgu ręki. Videowall daje nieograniczone możliwości w zakresie transmisji różnorodnych widowisk. Dodatkowy plus to wysoka jakość obrazu, jaką zapewniają monitory.

Jeśli jednak rozrywka nie jest kierunkiem, z którym wiążesz przyszłość swojego hotelu, warto rozważyć videowall jako narzędzie w realizacji celów biznesowych. Klienci docenią możliwości, jakie oferuje telewizja bezramkowa przy prowadzeniu konferencji. Duży wyświetlacz przedstawiający krystalicznie czysty obraz to nowoczesna forma, która daje szansę na komfortowe wystapienie.

W tym kontekście videowall może usprawnić komunikację z personelem hotelu. Wystarczy wyświetlić na monitorach odpowiednie instrukcje czy planowane efekty w czasie zebrania, aby załoga zrozumiała w pełni twoje zamiary. Nie od dziś wiadomo, że w dużej części sukces ośrodka zależy od jego pracowników, więc taka funkcja jest wyjątkowo przydatna.

Interesującym rozwiązaniem byłoby prezentowanie oferty hotelu na videowall’u. Pozwalałoby to klientom na poznanie każdej usługi proponowanej przez ośrodek. W ramach współpracy B2B takie pole może zostać wykorzystane także dla promocji partnerów biznesowych. Videowalle mogą być także interaktywne – często wykorzystywane są do wyświetlania np. gier dla dzieci czy zabaw w trakcie wesela.

Telewizory bezszwowe stanowią świetny sposób na ukształtowanie wizerunku marki. Zamontowanie ściany wideo w obiekcie jest nowoczesnym rozwiązaniem, szczególnie w biznesie hotelarskim. Postrzeganie działalności jako innowacyjnej i postępowej z pewnością przekona klientów do skorzystania z usług twojego hotelu. Perspektywa spędzenia urlopu w miejscu, w którym dba się o określone standardy, jest co najmniej kusząca.